Losse reservekop van 23 gram voor de Sandy Andy. Handig als je shad beschadigd raakt of als je snel verder wilt vissen. Lees meer..
Deze reservekop van 23 gram gebruik je op de Sandy Andy shad. Handig als een kop beschadigd raakt of als je snel wilt wisselen tijdens het vissen op roofvis.
Kenmerken:
Voordelen:
Gebruik deze kop als vervanging of als extra onderdeel in je vistas. Vooral praktisch wanneer roofvis actief is en je geen tijd wilt verliezen aan de waterkant.
Losse reservekop van 23 gram voor de Sandy Andy. Handig als je shad beschadigd raakt of als je snel ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen