Kant-en-klare method hair rig met stopper, haakmaat 10 en 10 cm onderlijn. Voor het vissen op brasem en karper met de method feeder. Lees meer..
Deze kant-en-klare method hair rig gebruik je bij het method vissen op brasem en karper. De rig heeft een haakmaat 10, een lengte van 10 cm en een hair met stopper voor aas zoals pellets of mini boilies.
Kenmerken:
Voordelen:
Deze rig gebruik je wanneer je strak en compact wilt vissen rond je voerplek. Vooral als vis snel aast op pellets of klein haakaas, vist deze onderlijn direct en overzichtelijk.
Kant-en-klare method hair rig met stopper, haakmaat 10 en 10 cm onderlijn. Voor het vissen op brasem..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen