Enkele brass crimp voor het maken van nette en sterke onderlijnen. Handig voor staaldraad en andere roofvismontages waarbij een stevige verbinding telt. Lees meer..
Deze crimp gebruik je voor het maken van sterke verbindingen in je onderlijn of takel. Je zet hem in bij roofvismontages met draad of ander onderlijnmateriaal dat je wilt klemmen in plaats van knopen.
Kenmerken:
Voordelen:
Dit onderdeel gebruik je vooral als je vist op roofvis en je montage stevig moet zijn. Denk aan het maken van onderlijnen voor snoek of andere montages waarbij betrouwbaarheid belangrijk is.
Enkele brass crimp voor het maken van nette en sterke onderlijnen. Handig voor staaldraad en andere ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen