Stalen onderlijn van 30 cm met 7x7 draadopbouw. Gebruik deze leader bij het vissen op roofvis met kunstaas of dood aas. Lees meer..
Deze stalen onderlijn gebruik je bij het vissen op roofvis met scherp gebit. Met 30 cm lengte en een 7x7 draadopbouw vis je soepel en zeker met kunstaas of dood aas.
Kenmerken:
Voordelen:
Gebruik deze onderlijn als je vist op bijvoorbeeld snoek of andere roofvis. Je zet hem in tussen je hoofdlijn en het aas, zodat je netter vist en minder risico loopt op lijnbreuk.
Stalen onderlijn van 30 cm met 7x7 draadopbouw. Gebruik deze leader bij het vissen op roofvis met ku..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen