Beet is een fantastisch lokaas, ontstaan in overleg met de kampioensploeg, BEET Boutersem.
Dit lokaas heeft een hele specifieke “chocolade”-geur en is gericht op het vangen van vissoorten zoals voorn, bliek, brasem en kolblei op kanalen en diepere vijver
Lees meer..
Beet is een fantastisch lokaas, ontstaan in overleg met de kampioensploeg, BEET Boutersem.
Met dit lokaas werd al een Wereldkampioenschap (1984 Italië en 1985 België) voor Clubteams gewonnen door het team van Beet Boutersem. Vandaar ook de naam.
Dit lokaas heeft een hele specifieke “chocolade”-geur en is gericht op het vangen van vissoorten zoals voorn, bliek, brasem en kolblei op kanalen en diepere vijvers.
Dit lokaas kan perfect worden aangepast op de precies aangetroffen visomstandigheden door het te
vermengen met een percentage RECORD ZILVER (om het iets zwaarder te maken) en/of een percentage KASTAAR (wat lichter).
Specificaties:
Beet is een fantastisch lokaas, ontstaan in overleg met de kampioensploeg, BEET Boutersem.
Dit loka..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen