Oppervlakteaas voor roofvis die jaagt aan de bovenkant. Vis dit kunstaas met korte tikken over ondiep water en langs planten. Lees meer..
De Spro Iris Walk'r is een oppervlaktewobbler voor roofvis die actief is aan het oppervlak. Je gebruikt dit aas op ondiep water, langs plantenbedden en boven plekken waar baars of snoek jaagt.
Kenmerken:
Voordelen:
Zet deze walker in wanneer roofvis jaagt op kleine prooivis aan de bovenkant. Vis met rustige tikken en korte pauzes voor een brede zijwaartse actie die snel een reactie uitlokt.
Oppervlakteaas voor roofvis die jaagt aan de bovenkant. Vis dit kunstaas met korte tikken over ondie..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen