20 mm boilies met Pine Apple Berry-smaak voor het karpervissen. Handig als haakaas of voerboilie wanneer je vist op snelle aanbeten. Lees meer..
Deze boilies gebruik je voor het vissen op karper. De 20 mm maat zet je in als haakaas of als voerboilie, vooral wanneer karper actief aast en je snel reactie wilt krijgen.
Kenmerken:
Voordelen:
Dit aas kies je wanneer je vist op karper en een opvallende zoete fruitcombinatie wilt inzetten. Gebruik het op dressuurwater, betaalwater of tijdens een korte avondsessie waarbij je snel een aanbeet wilt uitlokken.
20 mm boilies met Pine Apple Berry-smaak voor het karpervissen. Handig als haakaas of voerboilie wan..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen