Handige aasnaald voor het bevestigen van aas op een hair met Easy Stop. Het rode handvat ligt prettig in de hand en werkt duidelijk aan de waterkant. Lees meer..
Deze aasnaald gebruik je om aas op een hair te zetten bij een montage met Easy Stop. Handig voor bijvoorbeeld pellets, mais of ander zacht aas dat je netjes op de hair wilt bevestigen.
Kenmerken:
Voordelen:
Dit onderdeel zet je in als je vist met een hair en snel aas wilt monteren. Vooral handig tijdens het feedervissen of witvissen, wanneer je vaak wisselt en door wilt vissen.
Handige aasnaald voor het bevestigen van aas op een hair met Easy Stop. Het rode handvat ligt pretti..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen