Kant-en-klare onderlijn voor het vissen op brasem. Handig als je snel wilt doorvissen met een fijne haak en dunne lijn. Lees meer..
Deze onderlijn is gemaakt voor het vissen op brasem met fijn aas. Je zet hem in als je netjes en licht wilt vissen met een korte onderlijn van 22 cm, haakmaat 14 en een lijndikte van 0,12 mm.
Kenmerken:
Voordelen:
Dit onderdeel gebruik je vooral als brasem voorzichtig aast en je precies wilt vissen. Handig op vijver, kanaal of stilstaand water waar een nette aasaanbieding vaak het verschil maakt.
Kant-en-klare onderlijn voor het vissen op brasem. Handig als je snel wilt doorvissen met een fijne ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen