De Mag-Pro familie beschikt over het met Nitril afgedicht hybride slipsysteem (carbon/ingevet vilt). De spoel is vervaardigd uit geanodiseerd aluminium en standaard wordt er een reserve spoel meegeleverd. Het innovatieve Halo Bail systeem zorgt voor super Lees meer..
De Mag-Pro familie beschikt over het met Nitril afgedicht hybride slipsysteem (carbon/ingevet vilt). De spoel is vervaardigd uit geanodiseerd aluminium en standaard wordt er een reserve spoel meegeleverd. Het innovatieve Halo Bail systeem zorgt voor superieure kracht. De R onderscheidt zich door zijn 7+1 RVS kogellagers, lichaam en rotor van GV5H en een bewerkte- geanodiseerde aluminium handgreep.
De Mag-Pro familie beschikt over het met Nitril afgedicht hybride slipsysteem (carbon/ingevet vilt)...
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen